Audi A4 viti 2008, Gri, 2.0L, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni, bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike m. Krujë
Audi A3 S-Line Fabrike, motorr 2.0 Diesel, Viti 2006, Kambio Automat Dsg, Ngjyra Lava grey metallic, sedilje me ngrohje, navigator i madh, aux Sd card Usb, bagazhier 6 Cd, marshaF1, komanda n. Krujë
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto, 2 celsa. Krujë
Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni, bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike m. Krujë
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto, 2 celsa. Krujë
8 400€
Telefoni:
0693517858
Shtuar: 15 tetor 2019, numri: 1420
Modeli: A4 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 151 
Audi a4 viti fundi 2008, 2.0 nafte, automat, 151 mi km me liber servisi mund ti kontrrolloni ku te doni, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike me ngrohje dhe me palosje, dritat auto,2 celsa, airbag,abs,esp,condicioner, komanda tek timoni, limitator shpejtesie, bord kompjuterik,sensor shiu, sensor dritash cd pleyer origjinale, kseno, bikseno,fener full led, goma te reja etj,makina e sapoardhur me dogan te paguar gati per targa, makina ska nevoj per gjen me te vogel mund ta kontrrolloni ku te deshironi, cmimi 9000€ I diskutushem,cel

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.