Volkswagen Passat viti 2006, Gri, 2.0L, 261000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nderrohet vw lupo me makine me 4 port. Viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi goma te reja dhe esht ne gjendje te shkelqyer makina esht e paster s. Korçë
Shitet Volksvagen Tuareg, viti 2008, 3.6 benzine, kamio automatike, e importuar nga Florida, ne gjendje te shklqyer motorrike dhe xhenerike, shume e paster nga brenda dhe nga jash. Te gjith. Korçë
Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin + Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Origjinale Cmimi: 3200 Euro I Diskutueshem; Makina Posedon: Xhama Elektrike; Kasetofon Me Disk + Radio Origjinale; Disqe Alumini. Korçë
Okazion shitet volkswagen fox viti 2006, 1.1 benzine e sapo erdhur nga zvic. Dokentat te gjitha te paguara, te gjitha sherbimet e bera ne gjendje super shume te mire motorike e xheneri. Korçë
VW CC 2.0T 211 Hp Automatike Tronic; Benzine 2012 115000 Milje Origjinale SHUM I PASTER E sapoardhur nga USA; Ne gjendje SUPER Perfekte mekanike dhe gatshme per cdo prove Dogane e paguar Pajiset m. Korçë
4 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 janar 2021, numri: 113776
Modeli: Passat 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 261000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Ngrohja e ndenjëseve Xhama të errët Airbags Mbyllja qendrore Xhamngritës elektrikë 
Shitet Passat 2006 2.0 TDI Automat. Makina esht ne gjendje shum te mire, 261 kilometra orgjinale. Sensor parkimi para dhe mbrapa. Sensor shiu, sendilje me ngrohje. Vaj e filtra te sapo nderruara. Xhama te zinj 90% me leje per 5 vjet. Letrat der ne prill te 2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.