Volkswagen Lupo viti 2000, Blu, 1.4L, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Volksvagen Tuareg, viti 2008, 3.6 benzine, kamio automatike, e importuar nga Florida, ne gjendje te shklqyer motorrike dhe xhenerike, shume e paster nga brenda dhe nga jash. Te gjith. Korçë
Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin + Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Origjinale Cmimi: 3200 Euro I Diskutueshem; Makina Posedon: Xhama Elektrike; Kasetofon Me Disk + Radio Origjinale; Disqe Alumini. Korçë
Okazion shitet volkswagen fox viti 2006, 1.1 benzine e sapo erdhur nga zvic. Dokentat te gjitha te paguara, te gjitha sherbimet e bera ne gjendje super shume te mire motorike e xheneri. Korçë
VW CC 2.0T 211 Hp Automatike Tronic; Benzine 2012 115000 Milje Origjinale SHUM I PASTER E sapoardhur nga USA; Ne gjendje SUPER Perfekte mekanike dhe gatshme per cdo prove Dogane e paguar Pajiset m. Korçë
VW Golf 5, viti 2006, 1.9 TDI, 199.000km, kambio manuale 6 + R, shume makine e paster, ne gjendje te mire motorike xhenerike dhe estetike, goma dimerore ne gjendje shum te mi. Ngjyra blu e erre. Korçë
1€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113172
Modeli: Lupo 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Nderrohet vw lupo me makine me 4 porta. Viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi goma te reja dhe esht ne gjendje te shkelqyer makina esht e paster si brenda dhe jasht

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.