Volkswagen Golf viti 2013, Gri, 2.0L, 135000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Passat 2006 2.0 TDI Automa. Makina esht ne gjendje shum te mire, 261 kilometra orgjinal. Sensor parkimi para dhe mbrap. Sensor shiu, sendilje me ngrohj. Vaj e filtra te sapo nderruar. Korçë
Nderrohet vw lupo me makine me 4 port. Viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi goma te reja dhe esht ne gjendje te shkelqyer makina esht e paster s. Korçë
Shitet Volksvagen Tuareg, viti 2008, 3.6 benzine, kamio automatike, e importuar nga Florida, ne gjendje te shklqyer motorrike dhe xhenerike, shume e paster nga brenda dhe nga jash. Te gjith. Korçë
Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin + Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Origjinale Cmimi: 3200 Euro I Diskutueshem; Makina Posedon: Xhama Elektrike; Kasetofon Me Disk + Radio Origjinale; Disqe Alumini. Korçë
Okazion shitet volkswagen fox viti 2006, 1.1 benzine e sapo erdhur nga zvic. Dokentat te gjitha te paguara, te gjitha sherbimet e bera ne gjendje super shume te mire motorike e xheneri. Korçë
1€ I diskutueshëm
Shtuar: 12 gusht 2021, numri: 114167
Adresa: Korçë, Korce, shfaq në hartë
Modeli: Golf 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 135000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 110 
Timoni: Djathtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Shes golf7 automat 2000naft i 2013 sedilje me ngrohje+masazh panorame pasqyrat me palosje fiket ndizet vet ne semafor xhamat e zinj me dokumenta komanda ne timon gomat e reja dokumenta te sapo bera i ardhur nga gjermania etj.shitet per arsye mos perdorimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.