Toyota Yaris viti 2007, Gri, 1.4L, 198740km

Njoftime të tjera të ngjashme

Peugeot Bipper Teppe ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Korçë
Mercedes-Benz i vitit 2000 ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Korçë
Shes golf7 automat 2000naft i 2013 sedilje me ngrohje + masazh panorame pasqyrat me palosje fiket ndizet vet ne semafor xhamat e zinj me dokumenta komanda ne timon gomat e reja dokumenta te sapo ber. Korçë
Shitet Bmw seria5 e60 Viti fundi i 2005; karburanti - benzine gas; transmision - i Manual; Makina nuk ka nevoj per as gje vaj filtra gomina te gjitha te nderuara gomat e reja makina te cohet p. Korçë
Shitet Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015 Kamio Automatike E Sapo Ardhur E Sapo Targuar Nr Cel& Whatsapp; Makina Posedon Keto Opsione: Sallon Lekure Ngjyre Kafe E Erret; Navi I Madh M. Korçë
3 800€
Shtuar: 11 tetor 2021, numri: 114275
Modeli: Yaris 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 198740 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Kuaj fuqi: 90 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Shitet : Toyota Yaris
Viti i prodhimit : 2007
Forca motorike : 1.4
Karburanti : Naft
Kambio : Manual
Cmimi : 3800 Euro
Me Dogane te paguar
Vendodhja : Korce
Opsionet shtese : Makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike, motorr 1.4 Naft, klima, abs, esp, radio cd, xhama+pasqyra eklektrike 2 celesa, butona ne timon
0698882131

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.