Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Korçë

Shitet Toyota RAV4 viti 2007; Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe disponon keto opsion; -Sallon lekure ngjyre te zeze; -Sedilje me Ngrohje; -Pilot automatik; -Xhama te zinj origina.. Korçë
6 300€
Shitet Toyota Corolla Verso 6 + 1 me nafte manuale, viti 2005, ne gjendje perfekte e mbajtur me shume kujdes, 2 pale goma te reja verore & dimero. me sensore shiu dhe pilot kartat t. Korçë
E shitur
Toyota rav 4 benzin-gaz, 4x4. Makina eshte ne gjendje shum te mir. amortizatoret e reja, bobina te reja, kandele te reja, gazi i sapo hedhur dhe eshte i shenuar ne leje qarkullim. Mund t. Korçë
E shitur
SHITET TOYOTA RAV 4 NE GJENDJE PERFEK. TE GJITHA SHERBIMET E BE. DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE JANAR 2019.MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI Korçë
E shitur
Toyota Rav4 (4x4; Ngjyra: Gri (Metallizzat) Motorri: 2.000cc TD; Fuqia: 116 CV (86 K; Karburanti: Naft; Konsumi: 6, 4L/100k; Kambio: Manuale; Ajer i kondicionu; Sistemi i frenimit: A; . Korçë
E shitur
Toyota corolla ne gjendje te mire si motorike dhe xhenerike eshte 1.3 benzine me 16 valvu. Eshte me 290 000. Shitet per arsye mosperdorim; Cmimi 1000 euro i diskutushem Korçë
E shitur
Shitet ne gjendje shume te mire motorike xheneri. gomat 100%te re. me na. d. u.. e gatshme per cdo lloj pro. Mundesi ndrimi me pasa Korçë
E shitur
Shitet Toyota ne gjendje shume te mire motorike xheneri. Makina ka gomat e reja 100% kondicioner, xhama elektrik, DVD, TV, rad. Makina eshte me liber sherbime. mi. i diskutushe Korçë
E shitur
Toyota Avensis VERSO 4 + 1 ven. Viti 2003, motori 2.0 D-4D, ka kondicioner, abs, 4 xhama elektrike, pasqyra elektrike, salloni eshte bere i ri, Ka shkalle inoksi, dritat xenon, drita mjegull. Korçë
E shitur
Shes tojota jaris 1.000 bezin shum ekonomike Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorike ashtu edhe xheneri. Me dokumenta dhe siguracion te regullt deri ne korik 2018.Me sherbime te kryera ne kohen e duhur vajra filtra e. K. Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Cmimi i diskutueshe Korçë
E shitur
Shes tojota jaris 1000 bezin makina esht ne gjendje super ekonomike dhe shum e mirmbajtur, cmimi 2600 pak i diskutushem Korçë
E shitur
Shiten disqe Toyota Rav 4 bashke me goma dimerore Pirelli Korçë
E shitur
Viti i ndrtimit: 2014; ; Whatsapp: + 18638446301; NB: Makina sht n: FRANCE; ; . stand: 61, 662 km; Ngjyra: Gri; Transmetimi: Automatik; Traction: Drive prpara wheel; Karburanti: Elektriciteti +. Korçë
E shitur
Shitet kamioncine toyota hilux e vitit 2000; Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike goma ne gjendje te mire shitet per arsye mos perdorimi te gjitha sherbimet e kryera ne koh. Korçë
E shitur
Toyota corolla verso viti 2005 motor 2000 nafte 6 + 1 ven. goma te reja verore + 4 goma dimerore dokumentat te prera deri me 1 tetor 2018 CMIMI I DISKUTUESHE. !!! Korçë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo prove Korçë
E shitur
Makina ne gjendje te mir me letra vetem siguracjoni i ka mbaruar targa AA 4x4 esht 2.4 benzi. per me teper ne tel 0694455210 Korçë
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera