Peugeot Bipper viti 2012, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz i vitit 2000 ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Korçë
Shes golf7 automat 2000naft i 2013 sedilje me ngrohje + masazh panorame pasqyrat me palosje fiket ndizet vet ne semafor xhamat e zinj me dokumenta komanda ne timon gomat e reja dokumenta te sapo ber. Korçë
Shitet Bmw seria5 e60 Viti fundi i 2005; karburanti - benzine gas; transmision - i Manual; Makina nuk ka nevoj per as gje vaj filtra gomina te gjitha te nderuara gomat e reja makina te cohet p. Korçë
Shitet Audi A4 2.0 Benzine Quattro Viti 2015 Kamio Automatike E Sapo Ardhur E Sapo Targuar Nr Cel& Whatsapp; Makina Posedon Keto Opsione: Sallon Lekure Ngjyre Kafe E Erret; Navi I Madh M. Korçë
SHITET A170 BENZIN + GAZ I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOKUMENTA E PAGUAR PER 1 VIT MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SKA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM. VAJ FILTRA TE SAPO NDRUAR, FREKSIONI I SAPO BERE. Korçë
4 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 shtator 2021, numri: 114232
Modeli: Bipper 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Peugeot Bipper Teppe ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullta.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.