Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mercedes Benz c c 250 Automatik 2014 full option Amg. Motor 1.8 benzine... Klima dixhitale tronik. Celes me thithithje. Kompjuter bordi ~~Limitator shpejtesie. DISQE AMG. Kapsetofon me keto... Korçë
13 000€
I diskutueshëm
Shitet merceded Benz c class 250.motor 1.8 benzine. I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta targa shqiptare. Me 76000klm te vetat. Cmimii I diskutueshem Korçë
13 000€
I diskutueshëm
Shes Fiat Multipla viti 2005,motor 1.6 benzine- gaz e hedhur ne lejen e qarkullimit.Gazi i firmes italiane Torelli me 3 vite garanci e hedhur ne date 25 Qershor 2019 dhe ka kushtuar 550 euro.Goma... Korçë
3 000€
ML 320 Cdi 2008 Te gjitha sherbimet e bera Amortizatore te rinj Goma te Sedilje lekure Timon druri Bagazh me prekje Mundesi nderimi Korçë
10 000€
Mercedes elegance motor evo shum economik. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike,xhenerike dhe estetike. E sapo erdhur ne Shqiperi vetem 1 pronar Gjerman shitur ne korik 2007... Korçë
4 500€
3 200€

Opel Vectra, 1.8L, 280000km

Shtuar: 31 gusht 2019, numri: 1310
Telefoni:
0693727512
Modeli: Vectra 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 280000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Klasa ekologjike: Euro 3 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Kontrolli i lundrimit
Baxha
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
Paisje gazi 
Shitet Opel vectra c 1.8 benzine gaz viti 2003 makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe motorike te gjitha serviset e bera ne kohen e duhur makina disponon dhe 4 goma dimerore me disqe hekuri 16 e gatshme per cdo lloj prove nr tel 0693727512

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.