Opel Corsa viti 2007, Gri, 1.3L, 194400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Opel vectra c 1.8 benzine gaz viti 2003 makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe motorike te gjitha serviset e bera ne kohen e duhur makina disponon dhe 4 goma dimerore m. Korçë
2 900€
Shtuar: 15 janar 2021, numri: 113832
Modeli: Corsa 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 194400 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Shitet Opel Corsa 1.3 Nafte 2007 Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Xhamat E Pasem Te Zinj Xhama Elektrike Klima Tronike Pasqyra Elektrike Sallon Cope Kasetofon Me USB + RADIO + AUX Sistem Audio I Amplifikuar Hapje Mbyllje Qendrore Pasqyra Me Palosje; Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale Gjithashtu E Nga Ana Interiore Sic Duket E Ne Foto Teper E Mirembajtur Ndodhet Ne Elbasan Me Dogane Te Paguar Gati Per Targa.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.