Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Korçë

Shitet mitsubishi ne gjendje perfekte, i paster nga motori, 4x4 funksional. mundesi ndri. Korçë
1€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Eshte perdorur vetem nga nje pers. Ka 147000 kilometra origjinal Korçë
12 000€
Shitet mitsubishi pajero 90; Makina eshte ne gjendje shum te mire; Motor 2.5 nafte turbo; Cdo gje funksionale; Cmimi i diskitushem Korçë
E shitur
SHITET MAKINA NE GJENDJE TE MIRE PA DOKUMENTA OSE SHITET DHE PJESE PJE. TE GJITHA PJESET NE GJENDJE TE SHKELQYER Korçë
E shitur
SHITET MAKINA NE GJENDJE TE MIRE PA DOKUMENTA OSE SHITET DHE PJESE PJE. TE GJITHA PJESET NE GJENDJE TE SHKELQYER Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. Eshte perdorur vetem nga nje pers. Makina ka 147.000 kilometra origjina. Korçë
E shitur
Shitet mitsubishi pajero motorr 2.8.viti 99; ; Shitet per pj. ka probleme me motorrin Korçë
E shitur
Shitet mitsubishi pajero motorr 2.8.viti 99; ; Shitet per pj. ka probleme me motorrin Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire me goma te reja bf godrich Dokumentat te sapo paguara per nje v. Makina eshte me timon Angl. E gatshme per cdo lloj pro. Shitet per arsye mosperdorimi os. Korçë
E shitur
Makina ka 198000 km origjinale dekumenta der ne 18-12-2020 goma te reja dimerore ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike e gateshme per xhdo lloj prov. cmimi 5000 euro i pa diskutushem Korçë
E shitur
Shitet mitsubishi l200 2.5 nate turbo interkuler per me shum kontaktoni ne 0676482565 makina ndodhet ne korce Korçë
E shitur
Makina ka 198000 km origjinale dokumenta deri ne 18_12_2020 goma te reja dimerore ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike e gateshme per xhdo lloj prove, cmimi 5000 euro i pa diskutushem Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mi. Eshte perdorur vetem nga nje person dhe ka 148.000 kilometra origjina. Cmimi i diskutueshem Korçë
E shitur
Esht pa dekumenta ne gjendje te mir pu. Shitet ose Nderohet me makine me bezi Korçë
E shitur
Shitet per arsye mos perdorimi gjendie shume te mire sapo ka ardhur nga jashte me dogane okazion Korçë
E shitur
Mitsubishi pajero viti 2002 Makina eshte ne gjendje super te mi. Shum e paster si nga brenda dhe nga jash. Te gjitha sherbimet te sapo bera, vaj motori, vaj kamje, filter ajri, filter vaji t. Korçë
E shitur
Mitsubishi L200 Magnum Korçë
E shitur
Shes mitsubishi pajero sport, 2003, ne gjendje shum te mire pune, servise te sapokryera, 2.5 nafte, manuale, shitet per arsye mosperdorimi Korçë
E shitur
Shes mitsubishi pajero sport i vitit 2003, motori 2.5 nafte, kambio manuale, me dokumenta deri ne maj, siguracioni deri ne nent. servis i sapokry. makina shitet per arsye mosperdori. n. Korçë
E shitur
letret jane te paguara deri ne shkurt 2019; motori tip i ri me interkuler Korçë
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera