Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz S-Class në Korçë

Shitet Mercedes S500 AMG-LooK Gaz + Benzine Viti 2001 Cmimi: 3700 Euro I Diskutueshem Nr Cel& Whatsapp: + 355688239819; ; Makina Eshte Full Options Sendilje Me Ngrohje-Ftohje + Me Masazh, . Korçë
3 700€
I diskutueshëm
PER ME SHUME INFORMACION MUND TE KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT Korçë
E shitur
Shitet ose nderohet s 320 cdi viti 2002 full extr. ne gjemdje shum te mire Korçë
E shitur
Fenera facelift, vihen paketat dhe llampat te fenereve te vjeter dhe nuk kane nevoje per asnje program. maskarino 6.5 amg dhe amg look w221. Cmimi per feneret 1200 maskarinoja 180 dhe loo. Korçë
E shitur
Shitet kasetofon rexhina s320; Ne gjendje pune Korçë
E shitur
2003 luk 2005 n gjendje t mire full opsi. 4000 i diskutushem ose nderoh. Per me shum info nr tel 0696728886 WhatsAp Korçë
E shitur
Mercedes-Benz s320 2001, look 2004,; disqe amg me vler 500 eur, sallon i zi kamio automatik tronik, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje, sensor parkimi, , , , , drita kseno, letra. Korçë
E shitur
Shes S 320 ngjyre blu sallon designo portokalli ne gjendje shume te mire; 200 mi km originale viti 2007 full options te gjitha sherbimet e sapo bera ne kohe goma 90 % te reja; mund ta kontrollon. Korçë
E shitur
Mercedes S 300 turbo diesel viti 98 ne gjendje perfekte mekanike dhe xhenerike sallon lekur sh e paster sendilje elektrike, klima, disqe 18 modeli S i 2006, xhamat e zinj origjinal perfshi dh. Korçë
E shitur
Mercedes n perfekte gjendje t jashtme jepet per pjes kembimi e gjitha per vetem 800 euro o pjes pj. Cmimi esht pak i diskutushem per t interesuar t vertet pa disq. Cmimi ndryshon deri ne 1700. Korçë
E shitur
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE TAPICERI LEKURE MOTOR 320 AUTOMATIKDHE NE NNGJYRE BLU E ERET CMIMI I ARSYESHEM Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mi. eshte e gatshme per cdo lloj pro. kartat kane afat deri ne shkurt te 2018 cdo gje ne makine eshte sup. eshte me sallon leku. bax. xhama te zinj origjjn. Korçë
E shitur
Eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj pro. te gjitha serviset te sapo be. kartat kane afat deri ne shkurt te 2018.cmimi i diskutueshem Korçë
E shitur
Ne gjendje shum te mir karta per 1 vit cmimi 3800 eur i dishk Korçë
E shitur
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE ESHTE PERDORUR SHUME PAK NE SHQIPE. DOKUMENTAT DHE TAKSAT JANE DERI NE DHJETOR 2016. PRANOJME DHE VARIANTE NDERIMI ME MAKINE 4x4 ( + /- DIFERENCE) Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire eshte ne gjendje pun Korçë
E shitur
Shitet S klas 320 viti 2008. te gjitha serviset e bera Eshte 2993 kubik nuk e zene tax e luks. marmita am. Goma te re. Ulet ngrihet sipas terreni. Ka START-STOP ndezje fikje me buton. Korçë
E shitur
Full option ne gjendje te mi. Shitet 5800 dhe ( mundesi nderimi ) Korçë
E shitur
makina eshte shume ne gjendje te mire me sallon lekre, me sensor parki. Makina eshte 320 me nafte Korçë
E shitur
E shitur