Mercedes-Benz M-class viti 2000, Blu, 300000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET A170 BENZIN + GAZ I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOKUMENTA E PAGUAR PER 1 VIT MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SKA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM. VAJ FILTRA TE SAPO NDRUAR, FREKSIONI I SAPO BERE. Korçë
SHITET MERCEDES C200 KOMPRESSOR FACELIFT BENZIN, VITI 12/2004, I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA, MAKINA FLET VETE SKA NEVOJ PER KOMENTE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI. Korçë
Mercedes benz c240 benzine/ga; Viti prodhimit 2001; Kambio automatike; Xhama te zinj me leje 5 vjeare; Dokumenta per nje vit; Mundesi nderrimi me makine me te re + /. Preferohet benzine/gas. Korçë
Shitet Mercedes Benz c class 270, makina disponon sensor shiu, sensor dritash, pilot automatik, baxha xhami, letra te sapo paguara deri ne dhjetor te 2021, sedilje me ngrohje, navi origjinal, disq. Korçë
SHITET C180 KOMPRESOR I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE KM 221MIJE ORGJINALE VITI 2003, VETEM SHITET TEL Korçë
2 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 shtator 2021, numri: 114231
Modeli: M-class 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Mercedes-Benz i vitit 2000 ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullta.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.