Mercedes-Benz C-class viti 2004, Gri, 263700km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET A170 BENZIN + GAZ I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOKUMENTA E PAGUAR PER 1 VIT MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SKA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM. VAJ FILTRA TE SAPO NDRUAR, FREKSIONI I SAPO BERE. Korçë
Mercedes benz c240 benzine/ga; Viti prodhimit 2001; Kambio automatike; Xhama te zinj me leje 5 vjeare; Dokumenta per nje vit; Mundesi nderrimi me makine me te re + /. Preferohet benzine/gas. Korçë
Shitet Mercedes Benz c class 270, makina disponon sensor shiu, sensor dritash, pilot automatik, baxha xhami, letra te sapo paguara deri ne dhjetor te 2021, sedilje me ngrohje, navi origjinal, disq. Korçë
SHITET C180 KOMPRESOR I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE KM 221MIJE ORGJINALE VITI 2003, VETEM SHITET TEL Korçë
Makina sapo eshte sjell nga gjermania e blere ne perfaqesia e mercedes te gjitha sherbimet e bera impjant gazi Prins i montuar ne gjermani dogane e paguar gati per targa; Sallon lekure; Sedilje m. Korçë
4 500€
Shtuar: 26 janar 2021, numri: 113877
Modeli: C-class 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 263700 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
SHITET MERCEDES C200 KOMPRESSOR FACELIFT BENZIN, VITI 12/2004, I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA, MAKINA FLET VETE SKA NEVOJ PER KOMENTE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI, KAMBIO AUTOMATIKE, KLIMA, SENDILJE ME NGROJE, RADIO CD, PILOT AUTOMATIKE SENSOR SHIU DHE DRITASH, KM 264 MIJE ORGJINALE PLUS LIBRA SHERBIMESH, E PERSHTATSHME ME GAZ DUKE FILLUAR NGA 350

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.