Mercedes-Benz C-class viti 2003, E zezë, 1.8L, 220800km

Njoftime të ngjashme

Mercedes-Benz i vitit 2000 ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Korçë
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2003 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 220800 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
SHITET C180 KOMPRESOR I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE KM 221MIJE ORGJINALE VITI 2003, VETEM SHITET TEL

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.