Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mercedes Benz c c 250 Automatik 2014 full option Amg. Motor 1.8 benzine... Klima dixhitale tronik. Celes me thithithje. Kompjuter bordi ~~Limitator shpejtesie. DISQE AMG. Kapsetofon me keto... Korçë
13 000€
I diskutueshëm
ML 320 Cdi 2008 Te gjitha sherbimet e bera Amortizatore te rinj Goma te Sedilje lekure Timon druri Bagazh me prekje Mundesi nderimi Korçë
10 000€
Mercedes elegance motor evo shum economik. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike,xhenerike dhe estetike. E sapo erdhur ne Shqiperi vetem 1 pronar Gjerman shitur ne korik 2007... Korçë
4 500€
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te rregullta.Shitet per arsye mos perdorimi.Lejohet kontrolli.Cmimi eshte i diskutueshem. Korçë
2 500€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kilometrazhi: 260000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Korçë
5 300€
13 000€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz C-class, 1.8L, 76km

Shtuar: 23 korrik 2019, numri: 1287
Telefoni:
0693032037
Modeli: C-class 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 76 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Aparat transmisioni: I plotë 
Pronarët e mëparshëm: 4+ 
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Baxha
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Larësi i fenerëve
Xhama të errët
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
I blinduar
Me garanci
Paisje gazi
Tapiceri lёkurё 
Shitet merceded Benz c class 250.motor 1.8 benzine. I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta targa shqiptare. Me 76000klm te vetat. Cmimii I diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.