Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet merceded Benz c class 250.motor 1.8 benzine. I sapo ardhur nga USA me dokumenta te rregullta targa shqiptare. Me 76000klm te vetat. Cmimii I diskutueshem Korçë
13 000€
I diskutueshëm
ML 320 Cdi 2008 Te gjitha sherbimet e bera Amortizatore te rinj Goma te Sedilje lekure Timon druri Bagazh me prekje Mundesi nderimi Korçë
10 000€
Mercedes elegance motor evo shum economik. Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike,xhenerike dhe estetike. E sapo erdhur ne Shqiperi vetem 1 pronar Gjerman shitur ne korik 2007... Korçë
4 500€
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te rregullta.Shitet per arsye mos perdorimi.Lejohet kontrolli.Cmimi eshte i diskutueshem. Korçë
2 500€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kilometrazhi: 260000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Korçë
5 300€
13 000€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz C-class, 1.8L, 76000km

Shtuar: 5 gusht 2019, numri: 1298
Adresa: Korçë, Bucimas pogradec, shfaq në hartë
Telefoni:
0693032037
Modeli: C-class 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 76000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Aparat transmisioni: I plotë 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Baxha
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Larësi i fenerëve
Xhama të errët
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
I blinduar
Me garanci
Paisje gazi
Tapiceri lёkurё 
Shitet mercedes Benz c c 250 Automatik 2014 full option Amg. Motor 1.8 benzine... Klima dixhitale tronik. Celes me thithithje. Kompjuter bordi ~~Limitator shpejtesie. DISQE AMG. Kapsetofon me keto formate. Radio, CD, DVD, MP4, memory card.. Sistem audio Harman kardon 3 D sound logic. Sensor dritash, sensor shiu, Sedilje elektrike, Timon me 3 hapje. Komanda ne Timon. Pasqyra me palosje. Sedilje sport edition. Hapje, mbyllje bagazhi me but on. 76000 km orgjinale te vetat. Makina eshte ne gjendje perfekte Motorrike. Xhenerike Gjithashtu dhe nga ana vizuale dhe inmteriore. Teper komode. Makinen mund ta shikoni. Provoni dhe kontrolloni ne servisin tuaj te besuar. NDODHET NE POGRADEC. ME DOGANE TE PAGUAR, TARGA DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA. TELEFONATA SERIOZE NUK BEJ NDERRIME 0693032037 CMIMI I Diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.