Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Korçë

Makina sapo eshte sjell nga gjermania e blere ne perfaqesia e mercedes te gjitha sherbimet e bera impjant gazi Prins i montuar ne gjermani dogane e paguar gati per targa; Sallon lekure; Sedilje m. Korçë
9 500€
Makina sa ka ardhur nga gjermania eshte me dogane te paguar, ne gjendje perfekte me liber sherbimesh e gatshme per cdo prove edhe kontroll eshte makine e testuar ka ardhur ruge tokesore viti fund 2004 Korçë
3 500€
Shitet: Mercedes-Benz C-220 EVO; Modeli elegance; Motori 220 evo; Viti i prodhimit fund 2004; 183.000 km origjinale; Kamjo automatike me tre opsione Comfort / Sport / Manual; Karburanti nafte. Korçë
5 000€
SHITET MERCEDES C200 KOMPRESOR VITI 2005 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUA. 151MIJE KM ME LIBER SHERBIMESH TE BERE NE MERCEDES NE GJERMANI, SENSOR PARKIM PARA MBRAPA, SEDILJE M. Korçë
4 600€
Shitet mercedes me taksa te paguara gusht 2020. Nuk ka nevoje asgje me gjithe sherbimet e ber. shitet per arsye mosperdorim. Korçë
3 500€
Shitet Mercedes E200 Viti 1995 2 airbak ABS Kondicioner funksional Viti 1995 Motor Pllake Benzin + Gaz sekuencial i markes Zavolli i Shenuar ne leje qarkullimi Korçë
1€
Shitet Mercedes S500 AMG-LooK Gaz + Benzine Viti 2001 Cmimi: 3700 Euro I Diskutueshem Nr Cel& Whatsapp: + 355688239819; ; Makina Eshte Full Options Sendilje Me Ngrohje-Ftohje + Me Masazh, . Korçë
3 700€
I diskutueshëm
Shitet Clk kamio automatik sallon lekure serdilje me ngrohje navigator disqe super 17 inc goma te reja sensore parkimi fenera me larje e. ne gjendje super te mi. shitet per arsye mos perdorimi Korçë
3 500€
shes ml 320 fund viti 2008 nafte full ekst. sherbimet te gjitha te kryera ne gjendje shum te mire nga te gjitha anet gati per cdo prove ku te do. esht me 123000 km origjinale dhe shitet per arsy. Korçë
10 000€
Makina ka dy muaj qe ka erdhur nga gjermania te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi cmimi i diskutushem Korçë
9 000€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mire impjant landi renzo te montuar jashte km orgjinale te gjitha sherbimet e bera cmimi i diskutueshem; Mundesi blerje me keste me iute credit Korçë
3 700€
Mercedes-Benz C classe 230 benzine-gaz, motor evo V6, kambio automatike, Avantgarde, viti 2006, 202.000. Makina disponon sedilje me ngrohje me levizje elektrike dhe masa. Xenon, full led. Korçë
6 200€
I diskutueshëm
Makina sa ka ardhur nga gjermania eshte me dogane te paguar, ne gjendje perfekte me liber sherbimesh e gatshme per cdo prove edhe kontroll eshte makine e testuar ka ardhur ruge tokesore viti fun. Korçë
3 999€
Mercedes c class automatik benzine gaz ne gjendje shume te mi. E gatshme per prov. Korçë
3 600€
I diskutueshëm
Mercedes-Benz-E-Class 280 Motorr EVO AVANGARDE Viti Prodhimit 2006 me 190.000km ORIGJINALE kambio automatic 7G TRONIK FILTER PARTIKULAR EURO 4 sallon lekure shume e paster navigator cd dvd bluetot. Korçë
7 900€
Shitet Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz (shenuar ne leje) impjant i ri, ardhur nga Italia me dogane te pagua. Viti 2002, A/C, mbyllje qendrore, dy celesa, xhama elektrik, disqe alumini, et. Cmim. Korçë
2 500€
MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007, FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA (origjinal. Korçë
7 700€
C class 204 viti 2012 perfekt gati per cdo prove me dogane te paguar gati per targa makina ndodhet ne elbasan Korçë
7 999€
Shitet 220 i thjesht kamjo auto shum ekonomik per info cel makina esht e gatshme per cdo lloj prove me baxho xhami xhams elekktrik esp srs pasqyra disqe alumin fenera me larje celes me thithj. Korçë
1 800€
Makina eshte ne gjendje super nuk ka nevoje per asnje sherbim te gjitha me liber servisi impjant gazi lovato i montuar ne gjermani goma te reja, xhama te zinj, baxho xhami, sedilje m. Korçë
1€

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera