Land Rover Range Rover Sport, viti 2008, E zezë, 3.6L, 260000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet renxh rover ne gjendje te shkelqyer e mbajtur mi. Makina eshte me susta jo me jasteke 4x4 punon shume mire me pro. cmimi me marrvesh. pasi te shihet nga af. Korçë
Shitet: Land Rover Freelander 2.0TD4; Pershkrimi: Motori 2.0; Vit prodhimi 1 dhjetor 2004; Lenda djegese nafte; Kamjo manuale; 230.000 km origjinale; Eshte 4x4; Ngjyra gri; Disqe 16; Goma 80%. Korçë
Motori 2.0 nafte; Vit prodhimi 1 dhjetor 2004; Kamjo manuale; 230.000 km origjinale; Eshte 4x4; Ngjyra gri; Disqe 16; Goma 80%; Baxho xhami; Kondicioner; Kasetofon origjinal me CD; Letra dh. Korçë
14 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 21 dhjetor 2019, numri: 112565
Modeli: Range Rover Sport 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 260000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.6 litra
Kontrolli i klimës Sistem navigimi Baxha 
RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 NAFTE! MAKINA ESHTE SUPER E PASTER SI BRENDA DHE JASH. 260000 KM ME LIBER SHERBIMESH + FATURAT E SERVISEV. NAVIGATOR AUX BLUETOOTH DVD KARIKATOR ME 6C. SENSOR PARKIM. SENSOR DRITAS. SENSOR SHI. XHAMA TE ZINJ ORIGJINA. BAXHO XHAM. KLIMA BIZONAL. MAKINA DISPONON SHUMLLOJSHMERI PROGRAMESH PER TERENE DHE KUSHTE MOTI TE NDRYSHM. FULL XENON BIXENON DHE LEVIZJE TE DRITAVE SIPAS KTHESE. 2 PAL GOMA 100. DISQE 20 ORIGJINALE TE RANGE ROVE. SERVISET E BERA NE KONCESIONARI LAND ROVER SELANI. MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROV. MUNDESI NDRIMI!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.