Land Rover Freelander, viti 2004, 2.0L, 232000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet vw lupo viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi goma te reja dhe esht ne gjendje te shkelqyer makina esht e paster si brenda dhe jasht Korçë
Mercedes-Benz-E-Class 280 Motorr EVO AVANGARDE Viti Prodhimit 2006 me 190.000km ORIGJINALE kambio automatic 7G TRONIK FILTER PARTIKULAR EURO 4 sallon lekure shume e paster navigator cd dvd bluetot. Korçë
Shitet passat 1.9 TDI (DI) te kuq. Makina esht ne gjendje shum te mir nga ana motorike dhe xhenerike, te gjitha sherbimet te kryera, shum e paster si jasht dhe brenda, shum ekonomike esht. Korçë
Shitet Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz (shenuar ne leje) impjant i ri, ardhur nga Italia me dogane te pagua. Viti 2002, A/C, mbyllje qendrore, dy celesa, xhama elektrik, disqe alumini, et. Cmim. Korçë
Shitet Renault Megane 1.6 Benzine-Gaz instalim fabrike sapoardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale supe. ! Viti 2007 me 167600km, disqe alumini-goma n. Korçë
4 000€
Telefoni:
0683366882
Shtuar: 14 tetor 2019, numri: 1402
Modeli: Freelander 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 232000 km
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Motori 2.0 nafte; Vit prodhimi 1 dhjetor 2004; Kamjo manuale; 230.000 km origjinale; Eshte 4x4; Ngjyra gri; Disqe 16; Goma 80%; Baxho xhami ; Kondicioner; Kasetofon origjinal me CD; Letra dhe siguracion mini kasko deri ne 25 korik 2020; Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike , xhenerike dhe estetike. ; Te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur. ; Shitet per arsye mos perdorimi sepse e kam makine te dyte.; Cmimi i diskutueshem.; Mund te kontaktoni ne WhatsApp dhe Viber.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.