Hyundai Elantra viti 2012, Bojë argjendi, 1.8L, 1190000km

Njoftime të ngjashme

shitet bmw seria 5 f11; ; ne gjendje perfekte; ; mundesi nderimi; ; me ndrim ka cmim t. Korçë
shitet makina ne gjendje te mire si brenda dhe jashte; ; shum e paster; ; ndrohet me makin me te vogel! me ndrim ka cmim t. Korçë
Polo Portobagazh; ; mimi i diskutueshem; ; Me dokumenta deri ne Dhjetor 2021; ; E perdorur nga nje pronar Familiar; ; Te gjitha sherbimet e bera ne koh. Korçë
Peugeot Bipper Teppe ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Korçë
Mercedes-Benz i vitit 2000 ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Korçë
Shtuar: 27 prill 2022, numri: 114581
Modeli: Elantra 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 1190000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 150 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Elantra 2012
Sedilje me grohje të 4
Timon elektrik
Pilot automatik
Pasqyra elektrike me ngrohje,
Baxho elektrik
Aux, bluetooth, usb 6 altoporlante
Disqe 16
Makina fik dritat dhe mbyllet pas 5 minutash kur e lë pa çelës
Kolaudimi deri në Nëntor 2024

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.