Ford Focus viti 2008, Blu, 1.6L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine Viti 2004 Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Tronike Kompjuter Bordi Sistem Audio I Amplifikuar Letra Te Paguara Per 1 Vit Hapje Mbyllje Qendrore Xham. Korçë
Makina eshte shume e paster si jashte dhe bren. Karta te prera per 1 v. Impjanti i gazit Landrirenzo i shenuar ne leje, me garan. Fundi 2003 Korçë
Shitet Ford tranzit ne gjendje pune me motorr te ri dhe bateri te. me disqe alumin. 500.000 l. shitet per arsye mos perdorimj letrat kane mbaruar ne nentor 2017 Korçë
3 400€
Shtuar: 3 janar 2021, numri: 113774
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Pasqyra Me Sinjale
Pasqyra Antiverbuese
Xhama Elektrike
Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult
Sistem Audio I Amplifikuar Fabrike
Audio Controler Anash Timonit
Timon Me 4 Hapje
Kasetofon Me Keto Formate CD AUX RADIO TELEPHONE
Klima Tronike
Sendilje Cope Shum E Paster
Sistem Audio I Amplifikuar Fabrike
Kompjuter Bordi
Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Sic Duket E Ne Foto Per Me Teper Mund Ta Shikoni Nga Afer
Automjeti Ndodhet Ne Elbasan Me Dogane Te Paguar Gati Per Targa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.