Ford Fiesta viti 2004, E kuqe, 1.4L, 163600km

Njoftime të ngjashme

Elantra 2012; ; Sedilje me grohje t 4; ; Timon elektrik; ; Pilot automatik; ; Pasqyra elektrike me ngrohje,; ; Baxho elektrik; ; Aux, bluetooth, usb 6 altoporlante; ; Disqe 16; ; Makina fik dritat... Korçë
shitet bmw seria 5 f11; ; ne gjendje perfekte; ; mundesi nderimi; ; me ndrim ka cmim t. Korçë
shitet makina ne gjendje te mire si brenda dhe jashte; ; shum e paster; ; ndrohet me makin me te vogel! me ndrim ka cmim t. Korçë
Polo Portobagazh; ; mimi i diskutueshem; ; Me dokumenta deri ne Dhjetor 2021; ; E perdorur nga nje pronar Familiar; ; Te gjitha sherbimet e bera ne koh. Korçë
Peugeot Bipper Teppe ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Korçë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Fiesta 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 163600 km
Ngjyra: E kuqe 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine Viti 2004 Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Tronike Kompjuter Bordi Sistem Audio I Amplifikuar Letra Te Paguara Per 1 Vit Hapje Mbyllje Qendrore Xhama Elektrike Pasqyra Elektrike Sallon Cope Ngjyre Qumeshti Pasqyra Me Palosje Hapje Bagazhi Me Buton Kasetofon Me Disk + Radio; Makina Eshte Ne Gjendje Teper Te Mire Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Sic Duket E Ne Foto; Per Me Teper Mund Ta Shikoni Nga Afer Makina Ndodhet Ne Elbasan CMIMI SUPER OKAZION;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.