Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Korçë

Makina eshte shume e paster si jashte dhe bren. Karta te prera per 1 v. Impjanti i gazit Landrirenzo i shenuar ne leje, me garan. Fundi 2003 Korçë
4 000€
I diskutueshëm
Shitet Ford tranzit ne gjendje pune me motorr te ri dhe bateri te. me disqe alumin. 500.000 l. shitet per arsye mos perdorimj letrat kane mbaruar ne nentor 2017 Korçë
3 950€
Ford galaxy ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe motorrike me karta te prera per nje vit deri me shkurt 2019 goma te reja ajer i kondicionuar sallon meshi. cmimi pak i duskutushe. dh. Korçë
E shitur
Makina eshte shume e mbajtur dhe ne gjendje shum te mi. Me kartat per nje vit me te gjitha sherbimet e sapo be. Eshte e mbajtur si brenda dhe jasht. Eshte me xhama elektroni. Shu. Korçë
E shitur
Shitet Ford escort 1.6 benzine ne gjendje te mire pune me letra te prera deri ne tetor 2018, Nakina eshte me kondicioner Air bag goma ne gjendje 80% Makina eshte e mirembajtur si nga an. Korçë
E shitur
shes ford focus 1.8 nafte me sherbime tbera letrat deri ne gusht per me shum info kontaktoni ne cel makona esht shum shum e mire pak i diskutueshem cmimi Korçë
E shitur
Shitet Ford Fokus me dokumenta te regullta deri ne 21.08.2018; Makina eshte ne gjendje te mire pune; Shume ekonomike; Harxhon 6 litra per 100 kilometra Korçë
E shitur
shes ford Mondeo ne gjendje the mire per arsye mosperdori. cmimi I diskutueshem Korçë
E shitur
Okazion; Arsye emigrimi; Shesim ford mondea viti 1994; Benizn-gaz me bek; Kamio manuale; Letrat i mbarojne ne gusht; Impjant te rri te giith sherbimet e bera; Vaj filtro te ndruar goma 90%; Cmim. Korçë
E shitur
Shitet fordi 1.2benzin gaz impjantin e ka te thjesht dhe nk e ka ne lejet, makina esht me letra deri ne fund te nentorit, esht shum ekonomike dhe ne benzin, makina ka ca gervishtje nga Jasht. Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj pro. te gjitha shrbimet e krye. cmimi i diskutueshem me dokumenta per nje vit Korçë
E shitur
Shes fugon ford transit gjendje shumi mir motor 1.9 naft te interesuarit te kontaktojn ne numrin e meposhtem cmimi i diskutushem Korçë
E shitur
Shitet makina per arsye emigrimi makina eshte m te gjitha sherbimet e bera mund ta kontrolloni u te doni Korçë
E shitur
Shes ford focus 2003 me motorr 1.8 nafte Korçë
E shitur
SHITET FORD FIESTA PER ARSYE EMIGRI. Letra te paguara deri me nentor 2018 Korçë
E shitur
Ford fiesta 1.3 gjendje shume te mi. Kartat der ne dhjetor 2018 Korçë
E shitur
shititet fort escort kamjo manuale karburanti benzin motori 1.4 teer ekonomike. gjendje perfekte si motorike ashtu dje xhenerike disqe alumin 15 te interesuarit te kontaktojn. nr tel ju flm Korçë
E shitur
Ngjyra blu e erret me Taksa te paguara te 2018, Cmimi 2 miljon e 70 mije te vjetr ( diskutueshem ) Korçë
E shitur
Shitet Ford Mondeo!; Ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike me goma 90% me letra te prera deri ne gusht te 2018 me klima xhama elektronike motor 2000-sh nafte !! Korçë
E shitur

Shitja e Ford në qytete të tjera