Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Korçë

Okazion shitet chervolet matiz ose daewoo matiz benzin + gaz e sapo e ardhur nga jash me dogan te paguar viti 04 me klm origjinale vetem 120 mij te kaluara me kondicioner aierbek abs goma te rej. Korçë
E shitur
Shes shevriolet captuva ne super gjendje te mire7 venc. nuk hyn ke taksat e luksit me telefon dhe me gpes i fundi i vitit 2008 gaz benzin ne 100 klm harxhon 11.5 liter ga. sensor parkim. Korçë
E shitur
Shes shevriolet captuva ne super gjendje te mire7 venc. nuk hyn ke taksat e luksit me telefon dhe me gpes i fundi i vitit 2008 gaz benzin ne 100 klm harxhon 11.5 liter ga. sensor parkim. Korçë
E shitur
Makina esht me te gjitha te paguara deri ne tetor; impianti i gazit ne lej qarkullimi; sherbimet te kryera qe te gjitha; motor 1.2 bwnzin gas shum ekonomike; cmim pak i dikutueshwm; 0698364302. Korçë
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera