Toyota Corolla Verso viti 2005, Gri, 14905km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota RAV4 viti 2007; Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe disponon keto opsion; -Sallon lekure ngjyre te zeze; -Sedilje me Ngrohje; -Pilot automatik; -Xhama te zinj origina.. Korçë
E shitur
Modeli: Corolla Verso 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 14905 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Toyota Corolla Verso 6 + 1 me nafte manuale, viti 2005, ne gjendje perfekte e mbajtur me shume kujdes, 2 pale goma te reja verore & dimeror. me sensore shiu dhe pilot kartat te paguara deri ne 1 tetor.;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.