Toyota 4Runner viti 1995, E kuqe, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Toyota RAV4 viti 2007; Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe disponon keto opsion; -Sallon lekure ngjyre te zeze; -Sedilje me Ngrohje; -Pilot automatik; -Xhama te zinj origina.. Korçë
E shitur
Modeli: 4Runner 
Viti: 1995 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Makina ne gjendje te mir me letra vetem siguracjoni i ka mbaruar targa AA 4x4 esht 2.4 benzin. per me teper ne tel 0694455210;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.