Ford Focus viti 2003, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine Viti 2004 Manuale; Makina Posedon Keto Opsione Klima Tronike Kompjuter Bordi Sistem Audio I Amplifikuar Letra Te Paguara Per 1 Vit Hapje Mbyllje Qendrore Xham. Korçë
Pasqyra Me Sinjale; ; Pasqyra Antiverbuese; ; Xhama Elektrike; ; Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult; ; Sistem Audio I Amplifikuar Fabrike; ; Audio Controler Anash Timonit; ; Timon Me 4 Hapje; ;... Korçë
Makina eshte shume e paster si jashte dhe bren. Karta te prera per 1 v. Impjanti i gazit Landrirenzo i shenuar ne leje, me garan. Fundi 2003 Korçë
Shitet Ford tranzit ne gjendje pune me motorr te ri dhe bateri te. me disqe alumin. 500.000 l. shitet per arsye mos perdorimj letrat kane mbaruar ne nentor 2017 Korçë
E shitur
Modeli: Focus 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet ford focus 1.8 nafte me 2 te kuqe. Makina eshte ne gjendje super te mi. Sish e shikoni ene fot. vaj filtra te sa po nderuara goma 80 % te reja. ferota te sa po nderuara e gjitha me liber sevisi Letrat te sa po paguara nuk ka asnje gervishte si jashte ashtu brednda. mund ta konterollini ku te doni. shitet per arsyje ce km 2 makina i diskutuhesmm;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.