Audi A2 viti 2003, E zezë, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET AUDI A3; per meraklij te audit A3; ; 1.6 BENZN GAZ SHUME EKONOMK GJENDJE SHUM TE MIRE 2018 DISQET ALUMIN -KA. USB CD PLAYER AUX BA.. KORE _TIRAN_ KORE harxhon veTem 1500 lek ga. T. Korçë
Shitet audi a3 automatic 2006; 2.0 TDI; Dokumenta de paguara 12.03.2020; . Makina disponon: Kamio atomatike tip tronic 7; Marsha ne timon F1; Komanda ne timo; Xham te zinj origjinale + perde prap. Korçë
Per arsye pune 0692233858 Korçë
E shitur
Modeli: A2 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Audi 1.4 nafte vit prodhimi 2003 i sapo erdhur nga jashte nuk ka punuar ne shqiperi ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike 142000 km, teper ekonomike kosumi 4 litra per 100km, pa asnje gervishtje ne karoceri e mbajtur gjithmone ne garazhd me dogane te paguar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.