Mitsubishi L300 viti 2004, E gjelbër, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mitsubishi ne gjendje perfekte, i paster nga motori, 4x4 funksional. mundesi ndri. Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Eshte perdorur vetem nga nje pers. Ka 147000 kilometra origjinal Korçë
E shitur
Modeli: L300 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet mitsubishi pajero 3.2 nafte shume i shpejte dhe ne gjendje te mire si per mal por edhe per autostrade makina nuk ka asnje proble;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.