Mitsubishi Space Wagon viti 1993, E kuqe, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mitsubishi ne gjendje perfekte, i paster nga motori, 4x4 funksional. mundesi ndri. Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Eshte perdorur vetem nga nje pers. Ka 147000 kilometra origjinal Korçë
E shitur
Modeli: Space Wagon 
Viti: 1993 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; She's mitsubish me benzin me letra te paguara ne gjendje shum te Mir motorike xhenerike me kondisjoner gonna te reja dhe mundesi nderrimi;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.