Mitsubishi L300 viti 1988, E bardhë, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet mitsubishi ne gjendje perfekte, i paster nga motori, 4x4 funksional. mundesi ndri. Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Eshte perdorur vetem nga nje pers. Ka 147000 kilometra origjinal Korçë
E shitur
Modeli: L300 
Viti: 1988 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; makina eshte ne gjendje te mire dhe me dokumenta te regullta deri ne 2018. sherbime te ber. kontaktoni ne nr e telefoni. cmimi 2.3 miljon lek i diskutueshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.