Fiat Punto viti 2000, E kuqe, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi kontakt viber/whatsup mundesi ndrimi Korçë
Shes fiat brava cx 1400 cc benzine me dokumente te reegullta per nje vit 24.11.2016 Korçë
Shes Fiat Multipla viti 2005, motor 1.6 benzine- gaz e hedhur ne lejen e qarkullimi. Gazi i firmes italiane Torelli me 3 vite garanci e hedhur ne date 25 Qershor 2019 dhe ka kushtuar 550 eur. Gom. Korçë
E shitur
Modeli: Punto 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet fiat punto ne gjendje shum t mire xhenerik. Me taksa t paguara deri n. Fund t viti;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.