Fiat Doblo viti 2005, E bardhë, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi kontakt viber/whatsup mundesi ndrimi Korçë
Shes fiat brava cx 1400 cc benzine me dokumente te reegullta per nje vit 24.11.2016 Korçë
Shes Fiat Multipla viti 2005, motor 1.6 benzine- gaz e hedhur ne lejen e qarkullimi. Gazi i firmes italiane Torelli me 3 vite garanci e hedhur ne date 25 Qershor 2019 dhe ka kushtuar 550 eur. Gom. Korçë
E shitur
Modeli: Doblo 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes fiat doblo e vitit 2005 1.6 diesel ne gjendje te mire motorike dhe kartat i ka deri ne fund te majit me vakum mbrapa shum i mire per cdo lloj trasporti, amortizator te rinj freno disku bosch montuar nga fabrica;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.