BMW Seria 5 viti 2005, E zezë, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Bmw seria5 e60 Viti fundi i 2005; karburanti - benzine gas; transmision - i Manual; Makina nuk ka nevoj per as gje vaj filtra gomina te gjitha te nderuara gomat e reja makina te cohet p. Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike dhe xheneri. Te gjitha serviset e bera ne garazhdi BMW ne France, ajo ka 107.000 km dhe 360 kuaj fuqi, kamio automatike me + - ne tim. N. Korçë
Shitet Bmw 318 benzin-gas letrat per nje vit, shitet per arsye mosperdorimi Korçë
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DH. Korçë
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHT. NDEZJE ME ANE TE START/STO. ME NAVIGATOR TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBU. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAF. Korçë
E shitur
Modeli: Seria 5 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet BMW 530d, look origjinal M5, viti 2005. Sallon meshin ngjyre bezhe, disqe origjinal M 19', goma te rej ( pirelli Pzero) xhamat e pasem te erret origjinal, te gjitha sherbimet e kryera se fundmi (vaj, filtra, vaj kambio, ferrota, amortizatore, gomina etj. Makina eshte ne gjendje perfekte, pranohet cdo lloj kontroll. Cmimi 6000 euro i padiskutueshe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.