Njoftimet Premium

Shitja e Vetura në Korçë

Shitet vw lupo viti i prodhimit 2000 motor 1.4 benzin makina eshte me kondicioner abs sistem alarmi goma te reja dhe esht ne gjendje te shkelqyer makina esht e paster si brenda dhe jasht Korçë
1 000€
Mercedes-Benz-E-Class 280 Motorr EVO AVANGARDE Viti Prodhimit 2006 me 190.000km ORIGJINALE kambio automatic 7G TRONIK FILTER PARTIKULAR EURO 4 sallon lekure shume e paster navigator cd dvd bluetot. Korçë
7 900€
Shitet passat 1.9 TDI (DI) te kuq. Makina esht ne gjendje shum te mir nga ana motorike dhe xhenerike, te gjitha sherbimet te kryera, shum e paster si jasht dhe brenda, shum ekonomike esht. Korçë
2 700€
Shitet Mercedes-Benz A140 benzine-Gaz (shenuar ne leje) impjant i ri, ardhur nga Italia me dogane te pagua. Viti 2002, A/C, mbyllje qendrore, dy celesa, xhama elektrik, disqe alumini, et. Cmim. Korçë
2 500€
Shitet Renault Megane 1.6 Benzine-Gaz instalim fabrike sapoardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale supe. ! Viti 2007 me 167600km, disqe alumini-goma n. Korçë
3 200€
Per arsye pune 0692233858 Korçë
1 800€
MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007, FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA (origjinal. Korçë
7 700€
Shitet Toyota RAV4 viti 2007; Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe disponon keto opsion; -Sallon lekure ngjyre te zeze; -Sedilje me Ngrohje; -Pilot automatik; -Xhama te zinj origina.. Korçë
6 300€
C class 204 viti 2012 perfekt gati per cdo prove me dogane te paguar gati per targa makina ndodhet ne elbasan Korçë
7 999€
Shitet Skoda Octavia 1.9 TDI Volkswagen group ardhur nga Italia me dogane te paguar ne gjendje shum te mir. Viti 2004 me 224000 km, klima, abs, asr, airbag, 4 xhama elektrik, mbyllje qendrore m. Korçë
2 500€
Shitet 220 i thjesht kamjo auto shum ekonomik per info cel makina esht e gatshme per cdo lloj prove me baxho xhami xhams elekktrik esp srs pasqyra disqe alumin fenera me larje celes me thithj. Korçë
1 800€
Makina eshte ne gjendje super nuk ka nevoje per asnje sherbim te gjitha me liber servisi impjant gazi lovato i montuar ne gjermani goma te reja, xhama te zinj, baxho xhami, sedilje m. Korçë
1€
Makina eshte ne gjendje shum te mire me cdo gje funksionale shum e fuqishme edhe e pershtatshme per pune me balestra para edhe prapa konsum fare minimal si nga karburanti edhe nga pjese. Te 4. Korçë
2 000€
Motori 2.0 nafte; Vit prodhimi 1 dhjetor 2004; Kamjo manuale; 230.000 km origjinale; Eshte 4x4; Ngjyra gri; Disqe 16; Goma 80%; Baxho xhami; Kondicioner; Kasetofon origjinal me CD; Letra dh. Korçë
4 000€
Makina eshte ne gjendje shum te mir. Eshte perdorur vetem nga nje pers. Ka 147000 kilometra origjinal Korçë
12 000€
Shes fiat brava cx 1400 cc benzine me dokumente te reegullta per nje vit 24.11.2016 Korçë
14 000€
Shitet per arsye largimi nga shqiper. makina esht ne gjendje te shkelqyer me t gjitha e kompletua Korçë
4 000€
Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe km origjinal! Korçë
1 000€
Shitet Opel vectra c 1.8 benzine gaz viti 2003 makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe motorike te gjitha serviset e bera ne kohen e duhur makina disponon dhe 4 goma dimerore m. Korçë
3 200€
Shitet mercedes Benz c c 250 Automatik 2014 full option Am. Motor 1.8 benzin. Klima dixhitale troni. Celes me thithithj. Kompjuter bordi ~~Limitator shpejtesi. DISQE AM. Kapsetofon me ket. Korçë
13 000€
I diskutueshëm