Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Korçë

BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DH. Korçë
11 500€
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHT. NDEZJE ME ANE TE START/STO. ME NAVIGATOR TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBU. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAF. Korçë
13 500€
SHITET BMW X5 NAFTE 3.0 AUTOMATIKE FULL OPTIONS NR: + 355684366067 SALLON LEKUR E ME NGROHJE ME MEMORJE BAXHO XHAMI NAVI I MADH PERDE ORIGJINALE DISQE GOMA NE GJENDJE TEPER TE MIRE KOMANDA NE TIMO. Korçë
4 200€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e bera me impjant gazi nga gjermania shitet per arsye mosperdorimi makina ka 1 vit ne shqiper. Korçë
1€
BMW X5 3.0i makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi cmimi i padiskutushem kontakt viber whatsup mundesi blerje me keste me iute credit Korçë
5 600€
I diskutueshëm
E shitur
Makina esht me liber servisi Mpacet Korçë
E shitur
3.0 nafte M pacet Korçë
E shitur
3.0 nafte Mpacet Korçë
E shitur
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana motorrikw dhe xhenerike; Gomat jane 99% te reja; Sedilje me ngrohje, baxho xhami, komando ne timon e; Me nderrim ka cmim tjete. Flm Korçë
E shitur
Makina eshte full extra, panoramike ne gjendje shum te mire, te gjitha serviset te sa po bera nuk ka nevoje per asnje sherbim, karatat te sa po prera per 1 vit, mundesi nderimi, me nderim ka cmi. Korçë
E shitur
SHITET BMW X5 m sport; Viti 2003; Dokumenta te paguara deri ne dhjetor te 2018 me karton jeshil; GOma te reja te vena para dy muajsh; Full opsion Korçë
E shitur
Shitet x5 2002, nafte 300, te gjitha sherbimet e bera, super gjendje, goma te 4 te reja te sapo nderuara, me targa te reja Korçë
E shitur
MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA MOTORRIKE DHE XHENERIKE; TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOH ME LIBER SERVISI; KONSUMI 7.5L /100KM I KOMBINUAR; ME NDERRIM KA CMIM TJETER!!; MIMI. Korçë
E shitur
Bmw X5 3.0 naf. Ne gjendje perfekt. E gacme per cdo lloj prov Korçë
E shitur
Shes Bmw X5 viti 2003 me look 2006 full option, kambio automatike 6 + 1 marsha sendilje me ngrohje bezhe, komanda ne bordin e timonit shume e paster si nga brenda dhe nga jashte, letra te sap. Korçë
E shitur
I padiskutushem Korçë
E shitur
E shitur