Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Korçë

Shes bmw x3 benzin gas i montuar ne gr me 2 vjet garanci i shenuar ne leje qarkullimi modeli st. sherbime te kryera gjithnje ne kohe njekohesisht vajra filtra te motorit kamjos e ta gazit t. Korçë
E shitur
Shitet Bmw x3, viti 2005, look m, benzine gaz motor 3.0 i, impjant Landi Renzo i montuar ne Greqi, makina ka 161000 km origjinale me liber servisi, goma te reja verore 18 dhe goma dimerore 17. Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire te gjitha sherbimet te bera ne kohe shitet per arsye mos perdori. motor 2mish dieze Korçë
E shitur