BMW X5 viti 2009, E bardhë, 3.0L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike dhe xheneri. Te gjitha serviset e bera ne garazhdi BMW ne France, ajo ka 107.000 km dhe 360 kuaj fuqi, kamio automatike me + - ne tim. N. Korçë
Shitet Bmw 318 benzin-gas letrat per nje vit, shitet per arsye mosperdorimi Korçë
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DH. Korçë
SHITET BMW X5 NAFTE 3.0 AUTOMATIKE FULL OPTIONS NR: + 355684366067 SALLON LEKUR E ME NGROHJE ME MEMORJE BAXHO XHAMI NAVI I MADH PERDE ORIGJINALE DISQE GOMA NE GJENDJE TEPER TE MIRE KOMANDA NE TIMO. Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e bera me impjant gazi nga gjermania shitet per arsye mosperdorimi makina ka 1 vit ne shqiper. Korçë
13 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95851
Modeli: X5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Tapiceri lёkurё 
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHTJ. NDEZJE ME ANE TE START/STOP. ME NAVIGATOR TE MAD. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBUE. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAFE E VECANT SHUM E PASTE. KLIMA PARA-MBRAPA PERDE ORIGJINALE, BAGAZH ME BUTON ROBOTIK KAMERA DHE SENSORE PARKIMI 360 * GOMA POTHUAJSE TE REJA 90 %, PANORAMA, SENDILE MEMORY, FENERE INTELIGJENTE SIPAS RRUGES DHE TIMONIT ME DOGANE TE PAGUAR DHE SIG I VENDIT PER 1 VIT GATI PER TARGA; ; PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NR E TELEFONIT

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.