BMW X5 viti 2008, Blu, 3.0L, 105000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike dhe xheneri. Te gjitha serviset e bera ne garazhdi BMW ne France, ajo ka 107.000 km dhe 360 kuaj fuqi, kamio automatike me + - ne tim. N. Korçë
Shitet Bmw 318 benzin-gas letrat per nje vit, shitet per arsye mosperdorimi Korçë
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHT. NDEZJE ME ANE TE START/STO. ME NAVIGATOR TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBU. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAF. Korçë
SHITET BMW X5 NAFTE 3.0 AUTOMATIKE FULL OPTIONS NR: + 355684366067 SALLON LEKUR E ME NGROHJE ME MEMORJE BAXHO XHAMI NAVI I MADH PERDE ORIGJINALE DISQE GOMA NE GJENDJE TEPER TE MIRE KOMANDA NE TIMO. Korçë
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e bera me impjant gazi nga gjermania shitet per arsye mosperdorimi makina ka 1 vit ne shqiper. Korçë
11 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95854
Modeli: X5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 105000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 272 
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DHE MBRAPA, PASQYRA ME PALOSJE ELEKTRIKE, TAPICERI LEKURE BEZHE, SEDILJET ME MEMORJE DHE ME NGROHJE, TIMON ME MEMORJE DHE ME NGROHJE, TAVAN XHAMI PANAROMIK ME DY HAPJE, NAVIGATOR I MADH ME DVD-TV, DRITA KSENON BIKSENON ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE, BAGAZHI ME BUTON PERDE ORIGJINALE, GOMA TE REJA 90 %, PERFEKTE PER IMPJANT GAZI 100% MAKINA SDO ASNJE SHERBIM DHE SHUM E PASTER SI E RE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.