BMW X5 viti 2007, E zezë, 201900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Bmw 318 benzin-gas letrat per nje vit, shitet per arsye mosperdorimi Korçë
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DH. Korçë
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHT. NDEZJE ME ANE TE START/STO. ME NAVIGATOR TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBU. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAF. Korçë
SHITET BMW X5 NAFTE 3.0 AUTOMATIKE FULL OPTIONS NR: + 355684366067 SALLON LEKUR E ME NGROHJE ME MEMORJE BAXHO XHAMI NAVI I MADH PERDE ORIGJINALE DISQE GOMA NE GJENDJE TEPER TE MIRE KOMANDA NE TIMO. Korçë
BMW X5 3.0i makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi cmimi i padiskutushem kontakt viber whatsup mundesi blerje me keste me iute credit Korçë
1€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95179
Modeli: X5 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 201900 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
ABS ESP Kondicioner Kompjuter i spondit Sistem navigimi Disqe aliazhi Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e bera me impjant gazi nga gjermania shitet per arsye mosperdorimi makina ka 1 vit ne shqiperi dokumentat deri ne qershor 2020 kontakt viber whatsup; Mundesi blerje me keste me iute credit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.