BMW Seria 5 viti 2005, E zezë, 242700km

Njoftime të ngjashme

shitet bmw seria 5 f11; ; ne gjendje perfekte; ; mundesi nderimi; ; me ndrim ka cmim t. Korçë
shitet makina ne gjendje te mire si brenda dhe jashte; ; shum e paster; ; ndrohet me makin me te vogel! me ndrim ka cmim t. Korçë
E shitur
Modeli: Seria 5 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 242700 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Shitet Bmw seria5 e60 Viti fundi i 2005; karburanti - benzine gas; transmision - i Manual; Makina nuk ka nevoj per as gje vaj filtra gomina te gjitha te nderuara gomat e reja makina te cohet pr kontroll ku te deshironi ju kilometrat orgjinale me garanci Xhamat e pasem te zinj me leje per 5 vite; Gazi i sapo vene me garanci 2 vite + shenuar ne leje; kartat te paguara per 1 vit pr cdo gje mbaj garanci.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.