Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Korçë

Makina eshte ne gjendje shume te mire si mekanike dhe xheneri. Te gjitha serviset e bera ne garazhdi BMW ne France, ajo ka 107.000 km dhe 360 kuaj fuqi, kamio automatike me + - ne tim. N. Korçë
1€
Shitet Bmw 318 benzin-gas letrat per nje vit, shitet per arsye mosperdorimi Korçë
2 700€
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START; STOP, 105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR, PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI, KLIMA PARA DH. Korçë
11 500€
BMW X5 3.0 BENZINE V6; ; 160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHT. NDEZJE ME ANE TE START/STO. ME NAVIGATOR TE MA. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM; ANTIVERBU. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAF. Korçë
13 500€
SHITET BMW X5 NAFTE 3.0 AUTOMATIKE FULL OPTIONS NR: + 355684366067 SALLON LEKUR E ME NGROHJE ME MEMORJE BAXHO XHAMI NAVI I MADH PERDE ORIGJINALE DISQE GOMA NE GJENDJE TEPER TE MIRE KOMANDA NE TIMO. Korçë
4 200€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e bera me impjant gazi nga gjermania shitet per arsye mosperdorimi makina ka 1 vit ne shqiper. Korçë
1€
BMW X5 3.0i makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi cmimi i padiskutushem kontakt viber whatsup mundesi blerje me keste me iute credit Korçë
5 600€
I diskutueshëm
Shitet per arsye largimi nga shqiper. makina esht ne gjendje te shkelqyer me t gjitha e kompletua Korçë
4 000€
- BMW 530 viti 2005; -Kambio automatike; -Xenon bixenon; -Sedilje lekure me ngrohje dhe memorie; -Disqe 18 goma 90% te reja; -Sensore parkimi; -E gatshme per cdo lloj prove; -Cmimi i diskutueshe. Korçë
E shitur
bmw 1.6 benzin ne gjendje te mire pune ka 2 muaj qe kane mbaruar kartat Korçë
E shitur
te gjitha sherbimet e kryera karta te paguara Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana xhenerike ashtu dhe mekanike motorr 200 shum ekonomik makina eshte e paster si brenda ashtu dhe nga jasht sic shihet edhe ne fo. makina ka drit. Korçë
E shitur
Viti 2003, benzine gaz, sig per jashte deri ne fund te shtatorit, tel makine, 6 cd, sistem navigatori, 250000 km, dokumenta te prera deri ne mars 2019, kamio automatike, full ekst Korçë
E shitur
Shitet ose nderohet bmw 318i compact 1.8 benzin + gas te shenuar ne lej. goma 90% te reja sallon M xhama elektrik + pasqyra + baxho Korçë
E shitur
Shes bmw 318i ne gjendje shume te mire Korçë
E shitur
Shitet Bmw benzin + g. Gazi i sapo montuar me 5 vjet garanci gaz. Makina eshte ne gjendje shum te mir nuk ka nevoje per serv. 3000 i padiskutesh Korçë
E shitur
E shitur
Makina esht me liber servisi Mpacet Korçë
E shitur
3.0 nafte M pacet Korçë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera