Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Korçë

Per arsye pune 0692233858 Korçë
1 800€
Audi A4 S line, 2.0 TDI, Ava. Viti 2007, 223.000 km te certifikua. Kambio manuale 6 +; Makina disponon sensore dritash, sensore sh. Sedilje S line me fryrje, pasqyra elektrike dhe m. Korçë
E shitur
Shitet audi A4 Look RS4 Sport-Line 1.9 Turbo Diesel vitprodhimi 2007. per me teper info cel: 0684691953 Korçë
E shitur
Shitet Audi A4 viti 2002 tdi i te kiqe 1.9 letrat te paguara 27-11-2020 sediljet me korent ngrohje e fryrje gomat te reja makina nuk ka asnje g. per me sh. Korçë
E shitur
Shitet audi a4 b6 1.9 TDI ne gjendje perfekt. i jan bre gjitha sherbimet para nje jave goma te reja etj etj makina nuk ka nevoj per shum reklama Korçë
E shitur
Shitet Audi A4 tdi me i te kuqe ne gjendje shume te mire, rripi i fazes, pompa e ujit, guzhinjeta set, disk speci, disk guzhinjeta te reja te ndrruara para 6 muajsh, goma te reja, veshjet. Korçë
E shitur
Goma 80%; ; Disqe 17' Borbet; ; ABS; Manual 5 + 1; Drita xenon, 4 paketa ( te shkurtra/mjegu) Sedilje lekure model S - Line; ; Motor TDi me 1 te kuqe; ; Pasqyra me hapje/mbylle elektrike; . Korçë
E shitur
Shitet Audi A4 tdi me i te kuqe ne gjendje shume te mire, rripi i fazes, pompa e ujit, guzhinjeta set, disk speci, disk guzhinjeta te reja te ndrruara para 6 muajsh, goma te reja, veshjet. Korçë
E shitur
Makina eshte shum e paster si jashte dhe brenda te gjitha sherbimet e kryera shitet per arsye mosperdorimi me karta te rregullta per nje vit per me shum info t. CMIMI I ARSYESHEM 0699940333 Korçë
E shitur
audi a4. 1.9. tdi manual shume ekonomik dokumenta sapo te paguara per nje vit drita ksenon e. cmimi i diskutushem Korçë
E shitur
SHES AUDI A4 1.9 NAFTE I VITIT 2001; KARTAT TE PRERA DERI NE DHJETOR 2019; SHERBIME TE SAPO BERA, VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA; GOMAT NE GJENDJE TE MIRE, 15'; ME BAXHO ELEKTRIKE; MOTORR. Korçë
E shitur
SHES AUDI A4 1.9 NAFTE I VITIT 2001; KARTAT TE PRERA DERI NE DHJETOR 2019; SHERBIME TE SAPO BERA, VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA; GOMAT NE GJENDJE TE MIRE, 15'; ME BAXHO ELEKTRIKE; MOTORR. Korçë
E shitur
Shes Audi A4 vit prodhimi 2002 te sapo ardhur nga italia nuk ka punuar asnje dite ne Shqiperi motorr 1.9 nafte, 173000mij km, clima automatike, 4 goma te reja ne gjendje te shkelqyer motorrike. Korçë
E shitur
Shtet ndrrohet audi A4 viti 96 naft ne shum te mir me sherbime te bera ne koh ndrrohet me golf 4 Korçë
E shitur
Audi A4 viti 2009 motorr 2.7 tdi kamio automatike fener xenon bixenon led klima senor drite sensor shiu sensor rripi butona ne timon hapje mbyllje qendrore pasqyra me palosje rimeso drruri disq. Korçë
E shitur
Shitet super Audi a4; dhjetor 2002; makine ekonomike dhe e shpejte; e super mirmbajtu; kartat e paguara deri ne gusht 2018; Makina eshte e mbajtur per merak dhe ska as gjene me t voge; 6 mash. Korçë
E shitur
Audi A4, motor s-line 2.0, viti 2006, kamio automatike, ne gjendje motorike dhe xhenerike shume te mir Korçë
E shitur
Audi A4 1.9 nafte quatro gabine S line nga fabrika disqe 17 goma te reja sendilje me ajer te gjitha sherbimet e kryera e gatshme per cdo lloj prove Korçë
E shitur
Audi A4 1.9 TDI, viti 2003, makina eshte me gjith sherbimet e bera ne kohe, rip faze i ndruar, 2 pale goma, 2 pale disqe, nr17-nr16, gomat verore: 235-45-17, gomat dimerore: 205-55-16, gomat. Korçë
E shitur
audi a4 motor 1.6 viti 2000 me letra te prera deri ne dhjetor 2018 makina eshte ne gjendje shum te mire nga cdo ane Korçë
E shitur