Njoftimet Premium

Shitja e Audi A2 në Korçë

Audi 1.4 nafte vit prodhimi 2003 i sapo erdhur nga jashte nuk ka punuar ne shqiperi ne gjendje te shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike 142000 km, teper ekonomike kosumi 4 litra per 100km. Korçë
E shitur