Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Korçë

SHITET AUDI A3; per meraklij te audit A3; ; 1.6 BENZN GAZ SHUME EKONOMK GJENDJE SHUM TE MIRE 2018 DISQET ALUMIN -KA. USB CD PLAYER AUX BA.. KORE _TIRAN_ KORE harxhon veTem 1500 lek ga. T. Korçë
1 350€
I diskutueshëm
Shitet audi a3 automatic 2006; 2.0 TDI; Dokumenta de paguara 12.03.2020; . Makina disponon: Kamio atomatike tip tronic 7; Marsha ne timon F1; Komanda ne timo; Xham te zinj origjinale + perde prap. Korçë
5 300€
Per arsye pune 0692233858 Korçë
1 800€
Shes Audi A4 vit prodhimi 2002 te sapo ardhur nga italia nuk ka punuar asnje dite ne Shqiperi motorr 1.9 nafte, 173000mij km, clima automatike, 4 goma te reja ne gjendje te shkelqyer motorrike. Korçë
E shitur
Shtet ndrrohet audi A4 viti 96 naft ne shum te mir me sherbime te bera ne koh ndrrohet me golf 4 Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mire me karta te regullta sedilje meshini motori 2.5 nafte 7 liter per 100 km karta per nje vit deri ne maj 2019 e gatshme per cdo lloj prove Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje super Korçë
E shitur
Audi A4 viti 2009 motorr 2.7 tdi kamio automatike fener xenon bixenon led klima senor drite sensor shiu sensor rripi butona ne timon hapje mbyllje qendrore pasqyra me palosje rimeso drruri disq. Korçë
E shitur
Shitet super Audi a4; dhjetor 2002; makine ekonomike dhe e shpejte; e super mirmbajtu; kartat e paguara deri ne gusht 2018; Makina eshte e mbajtur per merak dhe ska as gjene me t voge; 6 mash. Korçë
E shitur
Audi A4, motor s-line 2.0, viti 2006, kamio automatike, ne gjendje motorike dhe xhenerike shume te mir Korçë
E shitur
Shitet Audi A3 viti 2005 ne gjendje te mire motorike dhe xheneri. Makina sapo ka erdhur nga italia me dogane te paguar goma 90% me kamio tip tron. Cmimi 5500 euro i diskutueshe Korçë
E shitur
Audi A4 1.9 nafte quatro gabine S line nga fabrika disqe 17 goma te reja sendilje me ajer te gjitha sherbimet e kryera e gatshme per cdo lloj prove Korçë
E shitur
Audi A4 1.9 TDI, viti 2003, makina eshte me gjith sherbimet e bera ne kohe, rip faze i ndruar, 2 pale goma, 2 pale disqe, nr17-nr16, gomat verore: 235-45-17, gomat dimerore: 205-55-16, gomat. Korçë
E shitur
Shitet Audi A6 1.8 benzin-gas ne gjendje shume te mire, me sensor parkimi, ABS, AIRBAG, klima me dy zona para-mbrapa, perde xhamash mbrapa, drita xenon, xhama te gjithe elektrike, pasqyr. Korçë
E shitur
Shitet Audi A3 viti 2005 e sapo erdhiur nga Ital. Makina eshte ne gjendje te mire shum e paster cmimi i diskutueshem me dogane te pagua Korçë
E shitur
Audi A6 e 2001 motorr te zi kamio manuale xhamet elektrike esp, pilot automatik, sallon 50% robe 50%lekure Makina eshte ne gjendje super si motorike edhe xhenerike eshte e gatshme per xhdo llo. Korçë
E shitur
audi a4 motor 1.6 viti 2000 me letra te prera deri ne dhjetor 2018 makina eshte ne gjendje shum te mire nga cdo ane Korçë
E shitur
; Makina eshte ne gjendje shum te mire pune me letra te sapo prera harxhon 5.5l\100. Motor 1.9 nafte, 4 dyer; goma 90. sherbimet e sapo ber; faleminderit!! Korçë
E shitur
Shitet Audi A6 ter sherbimet e bera cmimi i diskutueshem Korçë
E shitur
audi a3 2.0 fsi ne gjendje shum te mire; per cdo info kontaktoni; cmimi i diskutueshem; bej nderrim Korçë
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera