Volkswagen Golf viti 2005, Blu, 1.9L, 240000km

Njoftime të tjera të ngjashme

VW GOLF 7 1.6 TDI FULL OPSION; CMI. 13.500 EURO; VITI2014; : KAMBIOAUTOMATIKE DSG TIP TRONIC; : KM160291 Originale mund ta verifikon; : Me letra te paguara; : QYteti kavaje; Makina disponon: p. Kavajë
SHITET GOLF5 2.0 DIESEL KAMIO AUTOMAT ME KILOEMTRA ORGJINALE MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE MAKINA DISPONON KOMANDA NE TIMON F1.FISHE AUX DISQE ALUMINI Kavajë
Shitet Volkswagen Passat 2.0TDI e sapo ardhur me dogane te paguar 233Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2006 Makina disponon Kambio Manuale 6 + 1Marshe Pilot Automatik (Cruise Control. Kavajë
Shitet Volkswagen Passat 2.0TDI e sapo ardhur me dogane te paguar 233Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2006 Makina disponon Kambio Manuale 6 + 1Marshe Pilot Automatik (Cruise Control. Kavajë
VW PASSAT 2.0 TDI SPORT LINE; : CMIMI i diskutushem; : VITI2006; : KAMBIOMANUAL 6 + 1 MARSHE; : KM194765; : ME LETRA DERI GUSHT VITI QE VJEN; : MAKINA DISPONON: GOMA95%, SHUM E PASTER ASNJ. Kavajë
3 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 9 shtator 2020, numri: 113519
Modeli: Golf 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 240000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Makina esht ne gjendje shum te Mire Motorrike, xhenerike, estetike. Sherbime te bera ne koh. Te gjitha funksionale. Klima ne 2 zona, radio origjinale, pilot automatik, xhama eletrik, disqe alumini, 4goma te reja, shum e paster nga jasht dhe brenda.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.