Mercedes-Benz E-class viti 2014, E zezë, 3.0L, 183000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes A180CDI Avantgarde Viti 2006 Taksa kolaudim siguracion te paguara deri vitin tjeter!166 Mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Troni. Kavajë
Shitet Mercedes Benz A170CDI 188Mije km Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Kondicioner (Funksiona) BS (sistem frenim) S (istem antirreshkitje) ntifurt me mbyllje qendrore me pult 8airbag tapicer. Kavajë
S 550 4 matic benzine automat full full 15 mi uro pa dogan dogana kushton 1800 lek Kavajë
SHITET - OKAZION; C KLAS 220; VITI 2004; NAFTE; AUTOMAT; GOMA TE REJA 100% O KM; LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT; SHERBIME TE BERA; 2 CELCA; 166132 KM; NAVIGATOR + BAGAZHJER; SUPER GJENDJE Kavajë
Shitet Mercedes Benz E200 KOMPRESSOR Benzine Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Contro) imon drur. Kavajë
28 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96056
Modeli: E-class 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 183000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Mercedes-Benz E 300 bluetec viti 2014, ne gjendje perfekt. shitet per arsye mosperdorim

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.