Mercedes-Benz C-class viti 2005, Gri, 2.2L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

te gjitha shebimet e bera, per cdo pro. Kavajë
Shitet Mercedes Benz E220CDI EVO i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!213.000KM Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruis. Kavajë
Shitet Mercedes A180CDI Avantgarde Viti 2006 Taksa kolaudim siguracion te paguara deri vitin tjeter!166 Mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Troni. Kavajë
SHITET - OKAZION!; E KLAS; MOTORR 220; VITI 2004; ELEGANCE; ME DOGANE; GOMA 90% ( Mishelin ); MOTORR TE ZI; KM 221350. ( ME CERTIFIKATE SHERBIMES) ARDHUR NGA GJERMANI; SUPER GJENDJE Kavajë
Mercedes-Benz E 300 bluetec viti 2014, ne gjendje perfek. shitet per arsye mosperdorim Kavajë
3 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 shkurt 2021, numri: 113950
Adresa: Kavajë, Kavaje, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
ABS ESP Kondicioner Airbags 
➡️C KLAS 203
➡️MOTORR EVO 220 CDI
➡️AUTOMAT
➡️ME DOGANE GATI PER TARGA
➡️ARDHUR NGA GJERMANIA SHUM E PASTER
➡️CMIMI 3800 EURO PAK I DISKUTUSHEM
✅LEXO MIRE JO NDERRIM ✅✅
☎️☎️0699390559

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.