Ford Fusion viti 2008, Gri, 1.6L, 185000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Fusion Pl. E sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagu. Viti 2008. Motorr 1.6 td. Kambjo maua. Klima automati. Xhama te zi origjna. Sensor parki. Ganxh terheq. Ka (167.000 K. Makin. Kavajë
Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jas. dokomentat te prera deri ne qershor 2020 Kavajë
FORD C MAX; NAFTE 1.6; VITI 2007; ME DOGANE; XHAMA TE ZINJ ( Origjinal ); GOMA TE REJA ( Pireli 100% ) TE REJA; SUPER GJENDJE; AUTO - SALLON - MONI Kavajë
Shitet Ford Focus 1.8 Diesel (Super ekonomi) sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!157Mije KM Origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman! Makina disponon kambio manuale Clima Troni. Kavajë
Ford focus c-max 2006 e sapo ardhur ne gjendje te shkelqyer, 1.8 na. dogana paguar, ghia full opti. Klima tronic, pilot automatik, komanda ne timon, sinjale tek pasqyrat, perde origjinale. Kavajë
3 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113250
Modeli: Fusion 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 185000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Ford fusion 1.6 benzin + gaz viti 2008 impjant BRC me dogan te paguar xhama te zi origjina. Ne gjendje shum te mir, Shum ekonomike gjithcka funksionale, per me teper tel. E gacme per cdo lloj prove dhe cdo lloj kontrolli nga ana jua.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.