Ford Focus viti 2010, Gri, 1.6L, 168400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Fusion Pl. E sapo ardhur nga gjermania me dogan te pagu. Viti 2008. Motorr 1.6 td. Kambjo maua. Klima automati. Xhama te zi origjna. Sensor parki. Ganxh terheq. Ka (167.000 K. Makin. Kavajë
Ford fusion 1.6 benzin + gaz viti 2008 impjant BRC me dogan te paguar xhama te zi origjin. Ne gjendje shum te mir, Shum ekonomike gjithcka funksionale, per me teper te. E gacme per cdo llo. Kavajë
Makina esht ne gjendje te mir shum epaster mrena dhe jas. dokomentat te prera deri ne qershor 2020 Kavajë
FORD C MAX; NAFTE 1.6; VITI 2007; ME DOGANE; XHAMA TE ZINJ ( Origjinal ); GOMA TE REJA ( Pireli 100% ) TE REJA; SUPER GJENDJE; AUTO - SALLON - MONI Kavajë
Shitet Ford Focus 1.8 Diesel (Super ekonomi) sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!157Mije KM Origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman! Makina disponon kambio manuale Clima Troni. Kavajë
4 400€
Shtuar: 18 dhjetor 2020, numri: 113730
Modeli: Focus 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 168400 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Ford Focus 1.6 diesel E sapo ardhur me dogane te paguar! Viti 2010, 168 Mije Km Origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Pasqyra me palosje elektrike Kondicioner (funsksiona) isqe alumini origjinale komanda ne timon Antifurt origjinal me alarm etj Makina eshte ne gjendje te perkryer!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.